ברוני דארוסאלאם

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ברוני דארוסאלאם

נכסים למכירה בברוניי דרוסלאם

ברוניי או סולטנות ברוניי, המכונה רשמית נגארה ברוניי דרוסלאם, היא אומה קטנה השוכנת על האי בורנאו המחולקת לשני חלקים. היא גובלת במלזיה ומשקיפה על ים סין הדרומי. זה ידוע בחופים וביערות הטרופיים שרובם מהווים חלק משמורות מוגנות המאופיינות במגוון ביולוגי רב. בעיר הבירה, בנדר סרי בגוואן, נמצא המסגד המפואר של ג'מה עשר חסניל בולקיה, עם 29 כיפות הזהב שלו. הארמון המפואר של הבירה, איסטנה נורול אימאן, הוא מעונו של הסולטאן הנוכחי של ברוניי. למעט החוף הפונה לים סין הדרומי, הוא גובל לחלוטין במלזיה.

מחיר הרכישה הממוצע של נכסים למכירה בברוניי ירד ב -11% משנה לשנה, לפי מדד המחירים שפרסמה הרשות המוניטרית ברוניי דרוסלאם (AMBD).

הבנק המרכזי פרסם היום את מדד מחירי הנכסים למגורים (RPPI) הראשון, המעריך את תנאי שוק הנדל"ן ועוקב אחר שינויים במחיר הממוצע של נכסי מגורים בארבעת המחוזות.

ה- AMBD טען כי מדד מחירי הנכסים למכירה בברוניי ימדוד את כדאיות הבעלות על בתים בברוניי ויכול לשמש גם אינדיקטור מקרו כלכלי לצמיחה כלכלית ויציבות פיננסית.

עיקר העסקאות למכירה במכירה בברוניי הן בתים צמודי קרקע (51%), ואחריהם בתי מרפסת (22%), בתים מדורגים (16%), דירות (7%) ואדמות (4%).

מחקר שערכה האוניברסיטה ברוניי דרוסלאם בשנה שעברה מצא כי קשרים משפחתיים ומדיניות דיור ציבורית השפיעו באופן משמעותי על דפוסי קניית הנכסים למכירה בברוניי.

לברוניי שוק נדל"ן ייחודי עקב נוכחותה של הצעת דיור ציבורית מאסיבית לאזרחים.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 3313

מכירה שני חדרי שינה, ברוני דארוסאלאם, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

3,101,342.00ILS
מכירה
שני חדרי שינה

100 m²
ליליום גן ligger sentralt i et fredelig boligområde, kun femten minutters spasertur מ Sides sandstrender. טומטן הוא אומרינג av 7 lukseriøse blokker so...
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB